Ręczniki hotelowe- czym się wyróżniają i na jakie postawić?

reczniki

W branży hotelarskiej wszelkie detale mają duże znaczenie. Ręczniki to ważny element wyposażenia pokoju. Luksusowe tekstylia o wysokiej jakości sprawiają, że goście czują się wygodnie i wyjątkowo, co oczywiście wpływa na ich zadowolenie z usług danego miejsca.

Hurtownia ręczników hotelowych- jakie tekstylia wybrać?

Inwestując w ręczniki do hotelu mamy do wyboru produkty wykonane z takich materiałów jak bawełna, mikrofibra czy bambus. W takich miejscach najczęściej spotyka się przyjemne w dotyku ręczniki wykonane z bawełny. Naturalny materiał zapewnia wysoką chłonność, ponadto jest miękki w dotyku i wytrzymały. Dobrze przepuszcza powietrze, gwarantując gościom maksymalny komfort używania ręcznika. Hurtownia ręczników hotelowych oferuje swoim klientom także bogaty wybór, jeśli chodzi o sam rozmiar i gramaturę tych tekstyliów. Gramatura jest to waga materiału na metr kwadratowy i wyraża się ją w gramach (g/m2). Im jest wyższa, tym oczywiście ręcznik jest grubszy i lepiej wchłania wodę. Nie bez znaczenia jest też sam wygląd tego elementu wyposażenia. Hotele chętnie wybierają modele spersonalizowane, czyli z hotelowym logo. Kolorystyka musi odpowiadać stylistyce danego miejsca, jednak największą popularnością cieszą się produkty białe. Producent ręczników reklamowych jest w stanie wykonać tekstylia, które będą odpowiadać potrzebom każdego hotelu.

Producent ręczników hotelowych- czym wyróżniają się ręczniki używane w tej branży?

Producent ręczników hotelowych zapewnia swoim klientom produkty o wyższej gramaturze, aniżeli ręczniki do domowego użytku. Dzięki temu są one bardziej wytrzymałe i można je bez problemu nawet wielokrotnie prać. Specjalny splot oraz podwójne obszycie brzegów sprawiają, iż tekstylia te są miękkie i odporne na intensywne oraz regularne czyszczenie z użyciem silnych środków. Ręczniki hotelowe są więc gwarancją maksymalnego komfortu. Hotel może z nich korzystać przez długi czas. W ich produkcji wykorzystuje się specjalne surowce i barwniki. Wysoka jakość tekstyliów zapewnia im znakomity wygląd i pierwotny kształt, pomimo ciągłego prania.

Producent tekstyliów hotelowych- gdzie sprawdzą się ręczniki hotelowe?

Producent tekstyliów hotelowych oferuje ręczniki o różnej wielkości, jak i przeznaczeniu. Wbrew pozorom ręczniki hotelowe sprawdzą się nie tylko w hotelowej łazience. Można je wykorzystać także w innych miejscach oraz ośrodkach. Przydadzą się między innymi w SPA, gabinecie odnowy biologicznej, saunie. To produkty o wszechstronnym zastosowaniu, wyglądające gustownie w każdym z powyższej wskazanych miejsc. Producent ręczników hotelowych ma w swoim asortymencie ręczniki w kilku rozmiarach jak np. 50 x 100, 70 x 140 czy 100 x 150 cm. Poszczególne modele przeznaczone są do wycierania twarzy, rąk, włosów czy całego tułowia. Najlepiej postawić na kilka rozmiarów ręczników o najwyższej jakości i stylistyce odpowiadającej danemu hotelowi.